Кіноляпи фільму " Охота на піранью"
В екстазі політкоректності автори фільму «наздогнали і перегнали» Голлівуд. Протягом ВСЬОГО фільму ВСІ номери автомобілів, що з'являються на території «Шантарські краю», «комп'ютерно замазані», навіть 16-кратним Zoom'ом не розгледіти! Мабуть, щоб не образити реально територію, на якій відбувалися зйомки.
А тим «географічним двієчникам», які після перегляду фільму кинуться шукати на карті «Шантарські край», повідомимо наступне. Шантарские острови, архіпелаг з 15 островів в південно-західній частині Охотського моря (Хабаровський край РФ). Площа близько 2500 кв. км. Найбільш великі острови: Великий Шантарам (площа 1790 кв. Км), о. Феклістова (близько 400 кв. Км), Малий Шантарам (близько 100 кв. Км), Білячий (близько 70 кв. Км). Висота до 701 м. Острови здебільшого гористі. Клімат вкрай суворий. Схили гір покриті модриновими, темнохвойні лісами; на вершинах - зарості кедрового стланика.
Кіноляпи
Початок фільму, аварія на секретному об'єкті. Годинник на руці тата маленького Прохора показують рівно 16-00. Однак проходить не більше пари-трійки хвилин, у віконці затоплюваних приміщення з'являється спотворене передсмертної борошном особа тата, і миготять його годинник (на лівій руці). Навіть без «стоп-кадру» видно, що годинник показує без п'яти П'ЯТЬ! Це ж де тато з сином бігали П'ЯТДЕСЯТ П'ЯТЬ хвилин, а?!?
Все та ж сцена аварії. Молодий охоронець дає практично в упор чергу з «калашникова» в багатостраждального тата, який затуляє своєю спиною маленького Прохора. На спині тата з'являються ТРИ дірки: одна близько потилиці, дві інших - під лопатками! Хм, хоч і кажуть, що купчастість стрільби у АК не висока (каламбурчік!), але не настільки ж! Адже і відстань зовсім невелика, та й руки в охоронця не ходили ходором, щоб ТАК «розкидати» кулі.
У момент отримання завдання головними героями демонструється ОФІЦІЙНА секретна карта якогось «Шантарські КРАЮ». Проте надалі територія, де відбуваються події фільму, так само ОФІЦІЙНО «обзивається» всіма «Шантарські округу»! Ось і гадай після цього на баранячій лопатці, що мали на увазі режисер і сценарист фільму - ОКРУГ або КРАЙ?
Тайга, по якій носяться як очманілі головні і не дуже герої фільму, ВЕСЬМА загадкова в частині наявності КОМАХ. У «нормальної» тайзі ВЛІТКУ повинна бути сила-силенна кровосисних зарази. Однак у фільмі головна героїня пару раз шльопає себе по шиї, вбиваючи комариків - і все!
У момент аварії в сховище ВСІ було наглухо загерметизувати. Більше того - саме сховище також наглухо і НАДОВГО було залито водою озера. Але ось пройшли РОКИ, а прибулі на місце Кирило і Ольга з легкістю проникають на секретний об'єкт! І заіржавіли заблоковані двері відкрили лівим мізинцем, і багатометровий шар озерних відкладень скинули правої п'ятою.
Підводний вибух секретного об'єкту дуже нагадує (і досить незграбно!) Підводний ядерний вибух. Але прикол в іншому. Якби вибух ТАКИЙ потужності стався під водою, то головні герої, які ТЕЖ були в цей момент під водою, загинули б МИТТЄВО! Ну невже режисер ніколи не бачив, як браконьєри глушать рибку динамітом?
Отже, Кирило (Володимир Машков) піддається звірячому побиттю батогом. «Козачок» (Андрій Мерзлікін) лупить що є сили, але ... коли в кадрі йде загальний вигляд «пошматувала» спини Кирила, прекрасно видно, що шрами НЕТУ! ВЗАГАЛІ. Намазали гримери «криваві смуги» (червону фарбу-грим) на спину героя - і все. Ну хоч би один шрам зліпили, пошматований шкіру зобразили ... ан ні.
Під час екзекуції постраждало і особа Кирила - на правій скроні видно величезну кривава рана, яку Ольга потім дбайливо змочує водою, а Кирюша жалібно при цьому морщиться. Але навряд героїв викидають в чисто поле (а з моменту «прочуханки» пройшли не добу - ГОДИННИК), то рана, «природно», кудись різко зникає.
Першим з мисливців Кирило вбиває якогось товариша «китайської національності». Ніж-то він встромив, але от коли лезо витягується з тіла, то сталь ... ЧИСТА-Пречиста, без слідів крові!
І взагалі, цей «китаєць» - вельми «підозріла» особистість. Коли Кирило перевертає його труп, щоб обшукати, і в обличчя «трупа» потрапляють очеретинки, то правий заплющеними очима «убієнного» безсоромно смикати.
Режисер «Полювання на піранью» виявився неоригінальним і таки забезпечив ножі, видані жертвам, «класикою кіноштампів» - радіомаячки з піка і миготлива червона лампочка.
Мисливці на чолі з озвірілим Прохором (Євген Миронов) представлені у фільмі як невимовне влучні стрілки. Однак коли вони починають палити по плаваючому в болоті трупу першої жертви - якогось «товстого», то тільки дивуєшся їх «дальнорукості» і «блізоглазості». НЕМАЄ ЖОДНОГО бурунчик на поверхні води від потрапляння куль. І труп від «влучних» влучень теж не смикав.
До речі, мисливці Прохора не тільки «косі» стрілки, але і досить посередні слідопити. Йдуть по лісу купчасто натовпу, майже як в тролейбусі! Кинь в них спис - троє на цей спис і надінуть. Як казав кіт Матроскін: «Ох вже цей Шарик, охотнічек!» Могли б подивитися фільми про війну «наших з німцями» і повчитися: якщо «прочісувати» ліс, то треба йти ЛАНЦЮГОМ, на невеликій відстані один від одного.
Але якщо мисливці Прохора - суцільні нездари і розтяпи, то біжать від них жертви - це герої з великої букви «Г». З усієї натовпу ідеально тренований тільки Костя, набагато менш - Кримінальник (Сергій Гармаш). Але як, на протязі багатьох-багатьох ГОДИН (або ДОБИ?), Примудряються бігати по СИЛЬНО пересіченій місцевості неженка Ольга, літній лікар, його тендітна дружина, і нещасний «товстий» - це ВЕЛИКИЙ питання до режисера. Хоча ... універсальна «відмазка» завжди під рукою: «Страх надавав їм сили!»)))
До речі, Ольга не тільки опановує здатністю бігати нарівні з Кирилом, вона ще здатна матеріалізувати косметику в тайзі! Бо, незважаючи на всі перипетії «ходіння по тайзі», очки і губки красуні-Капитанша акуратно і вміло підфарбовані.)))
Ура, «многокосічковая» подружка Прохора отримала нож в пузо, і безутішний лиходій скидає її з моста в річку, не забувши при цьому вимазати її кров'ю своє обличчя. Кров, особливо на правій щоці, розмазується жирним суцільну пляму, такою собі безформною Клякса. Але навряд після «похорону» Прохор вийде на галявинку до своїх головорізам, пляма на його правій щоці стане несуцільне, а буде ДІЙСНО нагадувати відбиток долоні.
Після того, як Кирило розкриває обман кримінальників, він досить спритно і дуже успішно закривається його тілом (без всякого бронежилета - зауважте!), Від ДВОХ стріляючих в нього охоронців з уже «охаючи» у фільмі АКМ. Ну невже «калашников» - це НАСТІЛЬКИ погана зброя, що з п'яти метрів не може прошити навиліт два притиснутих один до одного людських тіла???
Ндаааа, мабуть закиди в рідкісній «убогості» мисливців Прохора не позбавлені підстав. Адже їхній ватажок (представлений у фільмі крутих професіоналів), зрешетили Кирила з пістолета, примудряється не помітити (!), Що «труп» ЖИВИЙ!
Сцена фінальної бійки на даху стрімко несеться залізничного вагона. Хмільний від майбутньої крові Прохор, варто, скелі, на вагоні. Зустрічний вітер Б'Є йому прямо в обличчя, але ТАК ТИХО (ледве-ледве волосся тріпає), що закрадається думка, що вагон стоїть на місці.))) Але прикол ще й у тому, що коли Прохор зриває з себе піджак і кидає ВПРАВО ВІД СЕБЕ, піджак ... ЛЕТИТЬ САМЕ ТУДИ - ВПРАВО! Але куди при цьому дівається зустрічний вітер, який ПОВИНЕН БУВ здути піджак за спину???
В одному з епізодів, коли «вмираючий і палаючий заживо» Прохор притискає до себе репетує Кирила, добре помітно, що «Прохор» - це замотав у АСБЕСТПОЛОТНО (як мумія) каскадер.
Коли герой Машкова з напарницею пливуть на плоту, за Машкова водна поверхня рівна, а ось перед напарницею, яка демонструє йому свої принади (повернулася спиною, татуювання показати на дупі) - перед нею водичка вирує дай боже. З різних планів те ж саме. Вид зверху - на воді хвилі. І тільки за Машковим все спокійно.
Епізод, коли Прохор стріляє майже в упор у Кирила (той в бронежилеті). через мить Кирил на ногах і готовий до бою. Але насправді у нього має бути: зламані ребра, синяк на весь торс, і можливо відбиті органи ... Ну ніяк не міг він не відлежавшись в шпитальці пару тижнів вийти знову на стежку війни. :) (Special thanks to Sauber)
Момент, коли Мазур і його друг входять в ліфт, палець прикладається до сканера відбитків. Після того, як палець був прибраний, відбиток проявився набагато вище того місця, чим він повинен був. Ляп стандартний, але має місце. (Special thanks to Snayper)
Як геолог, намотавши не один кілометр по далекосхідній тайзі, дуже здивований відсутністю в лісі не тільки гнусу (як вже було зазначено раніше), але і вітролому, жахливо утрудняє переміщення по місцевості (іноді стовбури так щільно навалено один на одного, що стометрової відстань проходиш за годину). Про абсолютне переважання хвойних та панує від цього вічний напівтемрява взагалі мовчу :) (Special thanks to drozd)
Коли Кирило з Ольгою добираються до затопленої лабораторії, великі гайки на колбах з отруйним препаратом хвацько відкручуються ніжної жіночої ручкою, наче з них перед цим стерли товстий-товстий шар консерванту, та й навіть після цього було б проблематично однією рукою після не одного десятка років під водою таке провернути. (Якщо є бажання, спробуйте на повітрі таку гайку відкрутити, затягнуту на совість) (Special thanks to Amandis)
Як зазвичай, стандартний ляп зі згортанням шиї. Пам'ятаєте, як хвацько Мазур розправився з Мішаня? Дістало вже. Людина від такого не вмирає. Людини вбиває різке повернення голови в зворотне положення, коли змістилися хребці перемелюють спинний мозок і перетискають дихальні шляхи. (Special thanks to Борис)
Тепер девочка-узбечка з тисячею кісок. Вона бігає по тайзі з двома пістолетами "Пустельний орел", якщо завгодно, з "Десерт голок", в оригіналі, з "Нешер а-мідбар". Явно видно, що це не укорочені варіант. Для довідки: "Десерт голок" з примкнутим стандартним магазином важить близько двох кеге. А тут магазини не стандартні, а збільшеного об'єму. Неквола така девочка, а? Явно штангістка, на що вказує той факт, що її зовсім не мучить віддача двох "стволів" при пострілі. А адже це не просто "стовбури", а "стовбури" калібру "Магнум" 0,38. Та вона повинна на "місток" від такої віддачі вставати! Ан немає. Важкоатлетка, точно кажу. (Special thanks to Борис)
Вже неодноразово згадувалися в коментарях цілющі властивості водоспаду, під яким герой Машкова "змиває" свої рани. Так, є таке.
З приводу двох "Пустельних орлів" у руках дівчини з косичками: крім ваги та віддачі, явно не відповідних моделі зброї, послухайте звук пострілів: враження, що стрілянина йде з пістолетів з глушником, тоді як звук у "Пустельного орла", що вважається, наскільки мені відомо, найбільшим серійним пістолетом в світі (не плутати з револьверами! :)), явно повинен бути голосніше да жорсткіше.
Комментариев нет:
Отправить комментарий